پایگاه دانش: کایاکو فارسی
فارسی ساز کایاکو
نوشته شده توسط آقای حاصلی, آخرین ویرایش توسط آقای حاصلی در ۰۱:۳۸ , چهارشنبه , ۱ خرداد ۱۳۹۸

با سلام

قابل توجه دوستان عزیزی که در مورد فارسی ساز و قالب راست چین کایاکو سوال می پرسند

ما چیزی به اسم فارسی ساز کایاکو ارائه نمیدهیم ، در واقع ما نسخه کامل سیستم پشتیبانی مشتری کایاکو فارسی سازی شده و راست چین هست و شمسی سازری شده را که شامل پنل ادمین ، پنل کارمندان و پنل و محیط کاربری است را ارائه میدهیم که این سیستم بر روی دامین اختصاصی شما فعال می شود ،ولی اطلاعات و تمامی سورس کدها در هاست ما محفوظ خواهد بود ، و شما با توجه به تعداد اپراتور و مدت زمانی که مشخص می کنید، لایسنس شما ایجاد می شود و شما می توانید با دامین اختصاصی خود و با اطلاعات خود از مشتریان خود پشتیبانی کنید.

این لایسنس در تاریخ مشخصی غیر فعال می شود که بعد از آن دسترسی شما به سیستم پشتیبانی محدود می شود و می بایست با توجه به پکیج های و تعرفه ها موجود اقدام به تمدید نمایید ،  و در واقع با خرید پکیج ها مالکیتی برای سورس نخواهید داشت.

و جواب سوال دیگر که چرا یک نسخه رایگان کایاکو برای استفاده ارائه نمی دهید؟؟

باید گفت با توجه به اینکه هر نسخه کایاکو دارای دیتابیس اختصاصی و سروس کد های اختصاصی است می بایست بر روی یک فضای اختصاصی فعال سازی شود و این فضا طبیعتاً رایگان نیست و هزینه هایی را برای ما خواهد داشت ، با توجه به این موارد نسخه رایگانی ارائه نمی شود ولی سعی شده است نسخه اولیه که شامل دو کارمند است را با قیمت منصفانه ارائه دهیم که برای شما عزیزان نیز مقرون به صرفه باشد ، شما می توانید تعرفه های سامانه پشتیبانی مشتری کایاکو را در لینک زیر مشاهده کنید.

تعرفه های سیستم تیکتینگ کایاکو فارسی

تمامی پکیج ها شامل سیستم تیکت و چت آنلاین هستند ، در واقع تفاوت های اصلی پکیج ها در چند مورد است که در زیر توضیح داده می شود.

1- تعداد اپراتور

تعداد اپراتور شامل کارمندان تیم گفتگوی آنلاین و تیم تیکت خواهد بود که ادمین اصلی یک کارمند محسوب می شود ، هر کارمند می تواند هم در تیم گفتگوی آنلاین فعال باشد و هم در تیم تیکت و حتی می توان یک کارمند مسئول پاسخ گویی به دپارتمان های مختلفی ( فروش - پشتیبانی - و ... که شما در سیستم ایجاد می کنید )باشد.

2- مدت زمان پکیج

در حال حاضر پکیج های موجود به صورت یک سالـــــه، دو سالـــــه، پنج سالـــــه و دائمـــی ارائه می شود که هر کدام قیمت های خاص خود را دارد و از نظر دسترسی و امکانات و قابلیت های سیستم هیچ تفاوتی بین پکیج دو اپراتور و نامحدود اپراتور نیست ولی طبیعتاً در استفاده از منابع و فضای دیتابیس محدودیت هایی بین آنها قائل خواهیم بود.

در صورت داشتن هر گونه سوال از طریق ثبت تیکت ، ثبت نظر در همین صفحه و یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.

09175594952

(0 رای)
مفید
مفید نبودl

نظرات (0)
ارسال نظر جدید
 
 
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
نظرات:
تایید کپچا 
 
لطفاً متنی را که در تصویر مشاهده می کنید در کادر زیر بنویسید ، این کار برای جلوگیری از ارسال های غیر واقعی است.